آخرین خبرها

شهریه

کاشت نهال

مگه ما شهریه هم داریم!؟

بله! مثل هر آموزش و مسلک و راهی که هزینه و شهریه ای دارند ماهم در اینجا شهریه داریم و تمام عزیزان که تمرین ها را انجام میدهند باید شهریه بدهند, اما جنس و بوی شهریه ما یک تفاوت اساسی دارد و آنهم اینه که شهریه ما از جنس نور هست, برای شخص ما نیست بلکه برای طبیعت هست. برای (مادر) زمین !

شهریه: ” کاشتن یک نهال در هر ماه“, بله دوستان باید هر ماه یک نهال (درخت) بکارند. ترجیحا نهال میوه باشد. باید به آن دسترسی داشته باشید و بهش رسیدگی کنید.

از نهال کاشته شده میتوانید عکس بگیرید و برای ما هر ماه بفرستید. ما آن را در این صفحه (برای ایجاد  تشویق دیگر عزیزان) میگذاریم.

یک سخن دوستانه و خودمانی با شما:
حتی اگر رهجوی ما نیستید و تمرین ها هم انجام نمیدهید ولی سعی کنید این کار “شهریه” را انجام دهید. نه برای ما, بلکه برای خودتان, برای خانواده و عزیزانتان و برای سرزمینمان ایران که در حال خشک شدن و بیابانی شدن هست. بیاید با این کار که هزینه و زحمت آنچنانی ندارد به سرسبزی و آبادانی کشور کمک کنیم. در ادامه فیلم مرتبطی در این زمینه برای شما گذاشته ایم که دیدن آن خالی از لطف نیست. لطفا تماشا کنید.
مرد هندی که در مدت بیش از 35 سال یک زمین خشک و بی حاصل را به یک اکو سیستم جنگلی تبدیل کرد, وسعتی حدود 550 هکتار! که باعث شد برخی از حیوانات وحشی مثل ببر , فیل و کرگدن و… برای زندگی بیایند. باور داشته باشیم هریک از ما میتوانیم در این کره خاکی تاثیرات عمیقی داشته باشیم.

 

عکسهای (شهریه) تعدادی از عزیزان که نهال کاشتند و برای ما ارسال کردند.