آخرین خبرها

تمرین1-دیدن نور

قبل و بعد از تمرینها خوانده شود:

خداوندا چشم و گوش و قلب و زبان و جان و جسم مارا جز به نور و صدا و جلوه و امر ات باز نکن.
مارا در قدم قدم راه حفاظت کن و امر کن حضورت را احساس کنیم و در یاد داشته باشیم.

 

ابتدا در حالت لولتوس نشسته و اگر براتون سخت هست چهارزانو بشینید , ستون فقرات صاف (اگر فشار بیاد تکیه دهید که ستون فقرات صاف باشد) و دستهای روی پا رو به آسمان. چشمها را ببندید.

نور 7 رنگ بصورت گردباد میاد و بدن شما را در بر میگیره بصورت چپگرد راستگرد بطور همزمان اتفاق میفتد وارد چاکراهای شما میشه, از چهار جهت وارد میشه از جلو, از پشت و از کناره ها. حالا نور از بالا و پایین هم میاد و وارد بدن شما میشه.

هنگام ورود نور نفس (شکمی) عمیق کشیده شود و دستها بر روی پا رو به آسمان باشد که نور به چاکراهای دست هم تابیده شود. این نور هفت رنگ با قدرت بسیار تابیده میشه.

در این حالت حدود 10 تا 15 دقیقه بمانید. و اگر نمیتوانید نور را ببینید آن را تصور کنید و در انتهای این صفحه تصاویر نور موجود میباشد برای شکل گیری تصور شما.

وویس های استاد برای تمرین 1 همگی قرار داده شده همه آن را به دقت گوش کنید و عمل نمایید.

نکته: وویس ها با پسوند ogg میباشد و در موبایل میتوانید با برنامه Telegram player-ogg (در آپ بازار موجود میباشد) میتوانید بشنوید. در ویندوز با برنامه مدیا پلیر کلاسیک (گزینه ogg فعال باشد) میتوانید گوش کنید. همینطور میتوانید مستفیما از خود کانال تلگرام که در منوی سمت راست مشاهده مینمایید از موبایل استفاده کنید.

دانلود تمام فایلها بصورت زیپ شده برای ویندوز اینجا.

از تصاویر زیر جهت کمک به تصویرسازی ذهنی میتوانید استفاده کنید.